ÖzdilekPark Logo

Hakkımızda

ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

Türkiye'nin en önemli kültür turizm merkezi ve ülkenin yurt dışına bakan bir yüzü olan Antalya'nın gelişmiş alışveriş ve kültür kompleksi ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya'da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.

Proje, Antalya'nın son yıllarda en çok nüfusu artan ve buna paralel gelişen Kepez ilçesinde konumlandırılmıştır. Şehir merkezine ve havaalanına yakınlığı ile şehrin her yerinden kolay ulaşılabilirliği projenin en önemli avantajlarından birisidir.

38.752 metrekare kiralanabilir alanda 114 işletme ve yüzlerce marka ile ziyaretçilerine hizmet veren AVM iki kat kapalı otopark, dört kat alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır. Aydınlığı, ferahlığı güvenliği ve rahatlığı ön plana çıkan mimari özellikler benimsenmiştir. Marka karması ile şehrin en alternatifli alışveriş merkezi olmasının yanı sıra içinde yer alan hipermarketi, şehrin en büyük yapı marketi, elektronik market, departman store ve popüler markalardan oluşan zengin mağaza karması vardır.

Yeme içme alanı genişliği, marka ve çocuk oyun alanları çeşitliliği ile aile tabanlı; sosyal ve eğlence alanlarının çeşitliliği ve üniversiteye yakınlığı ile de gençlerin yoğun tercih ettiği bir alışveriş merkezidir. Genel anlamda ziyaretçi yapısı, marka karması ve bahsedilen özellikleri ile şehrin tüm sosyo-ekonomik grupları için bir çekim merkezi oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konularındaki hassasiyeti ve tüm birimlerindeki hizmet kalitesi ile dikkat çeken ÖzdilekPark Alışveriş Merkezi ISO 9000 Kalite Belgesi'ne sahip Antalya'da ilk, Türkiye'de ikinci alışveriş merkezidir.

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Alışveriş Merkezi

Bursa'nın yeni vazgeçilmezi

44 yıl önce Bursa'da temelleri atılan Özdilek Holding, bugün hizmet verdiği birçok alışveriş merkezi, hipermarket, ev tekstili mağazası ve departman mağazalarıyla, Bursalıların vazgeçilmez markası olarak konumlanıyor. Özdilek Holding'in son yatırımı olan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, şehrin değerine değer katan bir proje olarak hayata geçiyor. 

Bursa'nın en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi Nilüfer, iş ve yaşam merkezleriyle şehrin modern yüzünü yansıtıyor; burada yaşam hiç durmuyor, ulaşım kolaylığı ve modern mimarisiyle her gün binlerce kişiyi ağırlıyor. 

İşte, tam da bu noktada konumlanan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, yüz binlerce kişiye ulaşıyor. Mimarisi, özel ayrıcalıkları ve mağaza çeşitliliğinin yanında ulaşımda sağlanan rahatlık, merkezi konum; yeme içme alanları, sinema ve eğlence merkezi  ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’i, Bursalılar'ın yeni vazgeçilmezi haline getiriyor.

7.5 milyon ziyaretçi

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer; Bursa'nın en önemli noktaları, FSM Bulvarı, Özlüce, Altınşehir, Ata Bulvarı, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, Beşevler, Görükle, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Beşevler Organize Sanayi Bölgesi ve Uludağ Üniversitesi’ne olan yakınlığıyla, yıl içinde yaklaşık 7.5 milyon ziyaretçi potansiyeli oluşturmayı hedefliyor.

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’e özel araç ya da toplu taşımayla ulaşmak çok kolay.

  • İzmir Yolu'na direkt bağlantı,
  • İdo Feribot İskelesi 25 dakika, Budo Deniz Otobüsü 28 dakika,
  • Metro istasyonuna 2 dakika,
  • Toplu taşıma imkanlarında sınırsız seçenekler.

ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi

İstanbul'un kalbi Levent'te alışveriş yeniden tanımlanıyor. Hem ziyaretçilere hem de kiracılara büyük kolaylıklar sağlayan teknik altyapıyla hazırlanmış olan ÖzdilekPark İstanbul; 140 adet seçkin mağaza, Özdilek Hipermarket, elektronik market, 3.200m² ortak teras alanı, çocuk eğlence alanları, Cinetime Sinemaları ve 1500 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanından oluşuyor.

ÖzdilekPark İstanbul şehrin en önemli ve hareketli bölgelerinden biri olan Levent'te Büyükdere Caddesi üzerindeki Özdilek Center içerisinde yer alıyor. Hazırlıklarına 2005 yılında başlanan Özdilek Center'da aynı çatı altında ÖzdilekPark AVM'nin yanı sıra, yaklaşık 2.000 beyaz yakalı çalışanıyla River Plaza ve 5 yıldızlı, 389 odalı, birçok konferans - toplantı salonu bulunduran uluslararası oteller zinciri Wyndham Grand Otel de yer alıyor.

Misafirlerin rahatlığı, konforu ve keyifli zaman geçirmesi düşünülerek tasarlanan ÖzdilekPark İstanbul, alışverişin yeni stilini oluşturuyor. Tamamı gün ışığı alan 5 katta bulunan 140 seçkin mağaza, yüksek tavanlı geniş koridorlar sayesinde rahat bir şekilde gezilebiliyor. Ayrıca Özdilekpark İstanbul sahip olduğu 3.200m² yeşil terasıyla misafirlerine alışverişin yanında ailesi ve arkadaşlarıyla keyifli anlar geçireceği bir yaşam merkezi olacak.

Levent'te bulunan ÖzdilekPark İstanbul, kolay ulaşılabilirliği ile öne çıkıyor. Yenikapı - Hacıosman metro hattına direkt bağlantısı sayesinde hava koşullarından etkilenmeden AVM ziyaretçilerinin ÖzdilekPark İstanbul'a ulaşabilme imkanı var. Ayrıca, inşaatı devam etmekte olan Levent - Hisarüstü metro hattının ilk durağı bu noktada yer almakta. Toplu taşımanın merkezinde bulunmasının yanı sıra, her iki boğaz köprüsü ve çevre yoluna kolay bağlantısı bulunuyor.

ÖzdilekPark İstanbul'u farklı kılan bir özellik de çevreye olan duyarlılığı. Özdilek Center tüm birimleri ile Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Desing) sertifikası adayı. Uluslararası kabul görmüş LEED; yapılan enerji ve su verimliliği, CO2 emisyonu, iç mekan kalitesi, kaynak yönetimi, çevresel etki duyarlılığı gibi konularda niceleyerek sertifikalandıran bir sistem. Özdilek Center, LEED kriterlerine uygun, bu standartları sağlayan bir yapı olarak tasarlandı. Projede, gün ışığından maksimum faydalanma, yüksek yalıtım değerlerinin sağlanması, arazinin sürdürülebilirliği, geri dönüştürülebilir malzeme kullanımı, iç mekan yaşam kalitesini artırmaya yönelik malzeme kullanımı, su ve enerji tüketiminde optimizasyon sağlayan verimli mühendislik sistemlerinin kullanımı kriterleri uygulanıyor.

  • ÖzdilekPark
  • Özdilek Holding
Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil Sanayi A.Ş. Soğanlı Mah. İstanbul Cad. No.343-345 16150 Osmangazi / Bursa
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar